ČeskyČesky

Tisková produkce

Potřebujete cokoliv vytisknout? Nechcete mít zbytečné starosti s jednotlivými fázemi výroby? Nechte to na nás! My se postaráme o vše, od grafického návrhu vaší tiskoviny až po expedici na místo, které si určíte. K nám je možné přijít a říct: „Prodávám dřevěné velbloudy. Potřebuji katalog.“ Vše další zařídí PROXIMA TISK s.r.o.!

Pro spokojenost a nejvyšší servis, v případě přání zákazníka, realizujeme zakázky i v rámci tisku a knihařské dokončovací výroby. Praxe za dobu existence firmy je veliká – tiskli jsme již řadu katalogů, letáků, brožur, časopisů, ale i mnoho malých tiskovin, např. vizitek, dopisních papírů a letáků. V případě barvotisků spolupracujeme s předními pražskými i mimopražskými tiskárnami, kde tiskneme náročnější ofsetové zakázky. Máme též praxi s dokončovací výrobou, např. výsekem, ražbou, laminací apod.

Realizaci zakázek a rozhodnutí, která technologie tisku je levnější, nechte na nás. Vybereme vám technologii, která vás plně uspokojí a přinese maximální kvalitu vašich tiskovin s lákavou cenou.XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

PROXIMA TISK, s.r.o.