ČeskyČesky

Barevný digitální tisk

Barevný digitální tisk poskytuje plné portfolio nabídky na zpracování následujících tiskovin – letáky, plakáty, pozvánky, blahopřání, vizitky, certifikáty, diplomy, dopisy, jídelní lístky, kalendáříky, kartičky, komplimentky, korespondenční lístky, manuály, pohlednice, poukázky, průkazky, samolepky, svatební oznámení, visačky, vstupenky, booklety na CD, inlay na CD, pošetky, DVD přebaly, brožury, manuály, časopisy, katalogy, prezentace, kalendáře atd. Veškeré tiskoviny pro vás zpracováváme na následujícím stroji, který poskytuje výbornou kvalitu tisku:

Xerox Color 1000 – Barevný digitální tisk poskytuje plné portfolio nabídky na zpracování následujících tiskovin – letáky, plakáty, pozvánky, blahopřání, vizitky, certifikáty, diplomy, dopisy, jídelní lístky, kalendáře, kartičky, komplimentky, korespondenční lístky, manuály, pohlednice, poukázky, průkazky, samolepky, svatební oznámení, visačky, vstupenky, booklety na CD, inlay na CD, pošetky, DVD přebaly, brožury, manuály, časopisy, katalogy, prezentace, kalendáře atd. Veškeré tiskoviny pro vás zpracováváme na následujícím stroji, který poskytuje výbornou kvalitu tisku.

Xerox Color 1000 – plně digitální produkční barevný tiskový stroj s rychlostí 100 stran formátu A4 za minutu (maximální formát tisku 330x488 mm, maximální gramáž 350 gsm, oboustranný tisk v jednom průchodu strojem). Stroj produkuje ostrý, sytý a digitálně upravený, vysoce kvalitní tisk. Díky využití suchých EA tonerů Xerox s nízkým bodem tání a nové technologie fixace barev stroj nabízí ještě lepší rozsah barev, díky němuž dosáhneme fantastických obrazů s hladkými barevnými přechody, které zaručeně přitáhnou a udrží vaši pozornost.

S tímto vybavením pro nás není problém zvládnout jakékoliv zakázky, které jsou vhodné pro digitální tisk. Hlavní výhodou digitálního tisku je nejenom rychlost a kvalita, ale i to, co není možné na ofsetových strojích: personalizace tiskovin, čili každý výtisk ze stroje, se liší např. číslem, různými texty nebo změnou obrázků. Cena u takových tiskovin je stejná, jako když se tiskne od jednoho originálu více kopií. Podrobné srovnání a informace najdete na stránce, která se touto problematikou zabývá.

PROXIMA TISK s.r.o. se těší na příjemnou spolupráci…

 XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

PROXIMA TISK, s.r.o.