ČeskyČesky

Sazba a montáže

Jedním z důležitých článků každého grafického studia je sazba. Bez kvalitního oddělení sazby by nemohlo existovat žádné studio. Počítačovou sazbou se naše firma zabývá již přímo od počátku. Za celou dobu naší existence jsme sázeli snad úplně všechno, co se dá – od vizitek, dopisních papírů, výročních zpráv, brožur, letáků, katalogů, knih, prospektů, posterů, billboardů atd. Množství práce, které naše oddělení sazby zpracovává, nejlépe ilustrují čísla již za rok 1999 – vysadili jsme 180 titulů knih s průměrným počtem 220 stran. V rámci sazby pro nás není nic, co bychom neznali a neuměli pro vás vyrobit.

Veškerou sazbu provádíme na počítačích typu PC, ale v případě potřeby dokončíme sazbu rádi na našich počítačích typu Mac.

Zde si vám dovolujeme předložit část vzorků našich prací. PROXIMA STUDIO nabízí buď sazbu podle dodaných návrhů, nebo sazbu podle vlastních návrhů, vytvořených v našem studiu na základě požadavků klienta. V obou případech jsou výsledným produktem data pro vaši tiskárnu v elektronické podobě (CTP) nebo data pro digitální tisk.

Na této a následujících stranách představujeme nejen naše práce zpracované podle návrhů zákazníka, ale i zakázky s naším grafickým nápadem.

 XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

PROXIMA TISK, s.r.o.