ČeskyČesky

Digitální tisk

Naší důležitou skupinou poskytovaných služeb je digitální tisk. Tyto služby poskytujeme již od roku 2001. Od počátku PROXIMA TISK s.r.o. navázalo spolupráci s firmou Xerox ČR. Tato firma svými stroji poskytuje nejenom vysoce kvalitní tisky, dá se říci vlastně nejlepší kvalitu digitálního tisku na trhu vůbec, ale i vynikající servis a komplexní zabezpečení a kontrolu provozu tiskových strojů.

Tiskové stroje, které pro vás zabezpečují barevný tisk:

  • Xerox Color 1000 – plně digitální produkční barevný tiskový stroj s rychlostí 100 stran formátu A4 za minutu (maximální formát tisku 330x488 mm, maximální gramáž 350 gsm, oboustranný tisk v jednom průchodu strojem). Stroj produkuje ostrý, sytý a digitálně upravený, vysoce kvalitní tisk. Díky využití suchých EA tonerů Xerox s nízkým bodem tání a nové technologie fixace barev stroj nabízí ještě lepší rozsah barev, díky němuž dosáhneme fantastických obrazů s hladkými barevnými přechody, které zaručeně přitáhnou a udrží vaši pozornost.

a černobílý tisk:

  • Xerox Nuvera 120 (DPS) – plně digitální produkční černobílý tiskový stroj s rychlostí 120 stran formátu A4 za minutu (maximální formát tisku 320x450 mm, maximální gramáž 220 g/m2, oboustranný tisk, tiskový rastr 156 lpi).

S tímto vybavením pro nás není problém zvládnout jakékoliv zakázky, které jsou vhodné pro digitální tisk. Hlavní výhodou digitálního tisku je nejenom rychlost a kvalita, ale i to, co není možné na ofsetových strojích – personalizace tiskovin, neboli každý výtisk ze stroje, se liší např. číslem, různými texty nebo změnou obrázků. Personalizace se může nejenom skládat z černobílých elementů, ale i z jakýchkoliv plnobarevných variant tisku. Cena u takových tiskovin je stejná, jako když se tiskne od jednoho originálu více kopií. Podrobné srovnání, informace a ceny najdete na stránce, která se touto problematikou zabývá.

Závěrem si neopomeňte prostudovat limity digitálního tisku na našich tiskových strojích.

PROXIMA TISK s.r.o. se těší na příjemnou spolupráci…XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

PROXIMA TISK, s.r.o.