ČeskyČesky

Stěhujeme se do nových firemních prostorů …

Po 20. letech nastal čas změnit firemní prostory pro naše klienty a zaměstnance. Speciálně upravené prostory pro naše nabízené služby digitálního tisku potěší jistě každého, kdo nás přijde navštívit. Nové prostory se nachází stále na Praze 3, ale nově v Malešické ulici 2679/49 (vzdálenost od Velehradské 19 autem 3 km).

Pro naše klienty máme zdarma parkování v zadní části na přilehlém parkovišti objektu. Pro vjezd a parkování používejte bránu umístěnou v boční ulici – Na Vackově. Na parkování se nevztahují nesmyslné parkovací zóny hl. města Prahy.

Pro návoz/odvoz většího objemu použijte zadní parkoviště objektu s boční rampou a nákladním výtahem do našich prostor. Pro nakládku/vykládku je možné použít i vysokozdvižný vozík (ještěrku).

Stěhování bude probíhat od 28. do 30. září 2016. Provoz bude plně omezen 29. září a částečně 30. září by měla naše společnost obnovit veškeré služby. Předem se omlouváme za případné následné prodlení ve výrobě z důvodu tohoto stěhování. 1. října už budeme plně schopni zvládnout Vámi zadané zakázky…

Zároveň budou do nových prostor umístěné nové polygrafické stroje a tak sledujte brzké novinky, které umístíme na naše internetové stránky.

Nová adresa tedy od 1. října 2016:
PROXIMA STUDIO, spol. s r.o., Malešická 2679/49, Praha 3.

Možnosti dopravy:

  1. Autem se zdarma parkováním v objektu
  2. Metrem na stanici Želivského,
    pak autobusem č. 124, 4 zastávka na znamení Vackov (4 minuty jízdy)
  3. Metrem na stanici Florenc,
    pak autobusem č. 133, 7 zastávka na znamení Malešická (12 minut jízdy), delší trasa :-(

Těšíme se na vaši návštěvu…


 XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

PROXIMA TISK, s.r.o.