ČeskyČesky

Volná místa

Samostatný obchodní zástupce pro akviziční činnost

Požadavky a podmínky:

  • Min. 2 roky praxe v obchodní činnosti
  • Znalost problematiky polygrafické výroby
  • Dovednosti a znalosti principů obchodního jednání
  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Práce s PC na uživatelské úrovni
  • Komunikační schopnosti, přesvědčivost, samostatnost
  • Znalosti NJ a AJ výhodou

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení v závislosti na dosažené praxi a obchodních výsledcích
  • Možnost pracovního růstu v rámci společnosti
  • Zázemí stabilní společnosti

Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: Praha 3, Žižkov
Náplň práce:

  • Akvizice nových klientů, rozšiřování obchodních aktivit
  • Péče o stávající klientelu
  • Prezentace společnosti a produktů
  • Příprava prezentace cenové a obchodní nabídky
  • Analýza trhu

Strukturované životopisy zasílejte na adresu: jirka@proxima.net.

XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

PROXIMA TISK, s.r.o.