ČeskyČesky

Nový systém poptávek, objednávek a přímé uložení tiskových dat ...

14.10.2010

Nový systém poptávek, objednávek a přímé uložení tiskových dat ... Od 11. října 2010 je již možné zakázky poptávat a objednávat přes naše internetové stránky. Tento způsob je nyní jako jediný tou nejrychlejší cestou jak komunikovat s oddělením našeho digitálního tisku.

Na titulní straně našeho webu jsou dva přímé odkazy:

Poptávka – volbou tohoto odkazu Vás nasměrujeme na přímou poptávku vázaných nebo nevázaných tiskovin. Po volbě dané tiskoviny se vám zobrazí formulář, kde si vyplníte kompletní definici poptávané zakázky. Potvrzením odeslání tohoto formuláře získáte pak ještě možnost přidat tisková data pro případné posouzení kvality a jejich následnou „před kontrolu“ při kalkulaci v naší společnosti. Takto odeslaná poptávka je pak automaticky prioritně nasměrována do oddělení kalkulací a digitálního tisku. Po kontrole takto vámi zadané poptávky a námi přiřazené slevy pro vás, je Vám pak neprodleně zaslána kalkulace na e-mail, který byl vyplněn při poptávce tiskoviny. Poté je jen vaší volbou posoudit naší nabídku a případně nám zakázku zadat do výroby.

Objednávka – zvolením tohoto odkazu vás nasměrujeme na přímou objednávku vázaných nebo nevázaných tiskovin. Volbou dané tiskoviny se vám zobrazí příslušný formulář, který si kompletním vyplněním zadáte zakázku do výroby. Potvrzením pro odeslání tohoto formuláře získáte ještě pak možnost přidat tisková data a to v neomezené velikosti či množství souborů. Není již pak nutné složitě posílat data přes FTP, e-mailem nebo jiným poskytovatelem přenosu dat jako je např. www.uschovna.cz, www.sendspace.com atd. Objednávka je pak automaticky prioritně nasměrována do oddělení kalkulací a digitálního tisku. Po kontrole dat a přiřazení případné slevy, je vám pak neprodleně zaslána kalkulace před tiskem na váš e-mail, který byl vyplněn při objednávce tiskoviny. Po vašem následném odsouhlasení tohoto e-mailu, námi zaslané kalkulace, je zakázka neprodleně zadána do tisku. O dokončení zakázky budete poté znovu kontaktování e-mailem nebo v případě potřeby SMS nebo telefonem.

Co získáte vy touto změnou?

  • Nejrychlejší obdržení ceny poptávané tiskoviny
  • Nejrychlejší přímé zadání tiskoviny do výroby
  • Nejrychlejší zaslání dat pro tisk
  • Zamezení opomenutí některých vstupních parametrů tiskoviny při poptávce nebo objednávce
  • Zamezení případné ztráty dat nebo možnosti nahlédnutí tiskových dat jinou nezúčastněnou stranou

Co získáme my touto změnou?

  • Usnadnění, zjednodušení a zrychlení výrobního procesu v naší společnosti
  • Zamezení případného chybného zadání vstupních parametrů tiskoviny při poptávce nebo objednávce

S případnými problémy nebo vašimi náměty se obracejte přímo na jirka@proxima.net.

Děkujeme a na spolupráci s Vámi se těší kolektiv naší společnosti.
 XML Sitemap  |  RSS kanál  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

PROXIMA TISK, s.r.o.